Atlas Filmweb

Atlas (2024) z Jennifer Lopez – Nowy hit kina akcji o buncie robotów. Zwiastun, obsada, fabuła i gdzie obejrzeć

Posted on

Fabuła filmu Atlas (2024)

“Atlas” to nadchodzący film akcji z elementami thrillera, który ma trafić na ekrany w 2024 roku. Główną rolę w filmie zagra Jennifer Lopez, a reżyserią zajmie się Brad Peyton, znany z takich produkcji jak “San Andreas” czy “Rampage: Dzika furia”.

Fabuła skupia się na historii żołnierza o imieniu Atlas, granej przez Lopez, która musi zmierzyć się z buntem robotów i sztuczną inteligencją, która zagraża ludzkości. W miarę rozwoju akcji, Atlas odkrywa, że za powstaniem zbuntowanych maszyn stoi potężna korporacja, dążąca do przejęcia kontroli nad światem[1].

Obsada i twórcy filmu Atlas (2024)

Poza Jennifer Lopez w roli głównej, w filmie zobaczymy również takie gwiazdy jak Sterling K. Brown, znany z serialu “Tacy jesteśmy”, oraz Simu Liu, który wcielił się w postać Shang-Chi w filmie Marvela o tym samym tytule.

Za kamerą staną Brad Peyton jako reżyser oraz Aron Eli Coleite i Leo Sardarian, odpowiedzialni za scenariusz. Produkcją filmu zajmują się wytwórnie Safehouse Pictures i Thunder Road Films[2].

Zwiastun filmu Atlas (2024)

Choć premiera filmu planowana jest dopiero na 2024 rok, w sieci już pojawił się pierwszy zwiastun produkcji.

Trailer prezentuje widowiskowe sceny akcji, futurystyczne lokacje i imponujące efekty specjalne. Możemy zobaczyć Jennifer Lopez w roli twardej i nieustępliwej żołnierki, walczącej z zagrażającymi ludzkości robotami.

Zwiastun zdradza też część fabuły, ukazując korporację stojącą za buntem maszyn i plany przejęcia przez nią kontroli nad światem[3].

Gdzie obejrzeć Atlas (2024)?

Film “Atlas” będzie dostępny na platformach streamingowych takich jak Netflix, HBO MAX i Disney+. Nie wiadomo jeszcze, czy produkcja trafi również do kin, czy będzie dostępna wyłącznie online.

Biorąc pod uwagę rosnącą popularność platform VOD i zmieniające się preferencje widzów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że “Atlas” zadebiutuje jednocześnie w kinach i na wybranych serwisach streamingowych[4].

Recenzje i opinie o filmie Atlas (2024)

Mimo że do premiery filmu pozostało jeszcze sporo czasu, w sieci już pojawiają się pierwsze recenzje i opinie na temat produkcji. Krytycy zwracają uwagę na ciekawe połączenie kina akcji z elementami science-fiction i thrillera.

Chwalona jest również obsada, na czele z Jennifer Lopez, która ma szansę stworzyć kolejną ikoniczną postać kina akcji. Niektórzy wyrażają obawy, czy fabuła nie okaże się zbyt schematyczna i wtórna, biorąc pod uwagę popularność motywu buntu maszyn w ostatnich latach.

Większość komentujących jest jednak podekscytowana filmem i z niecierpliwością czeka na jego premierę[5].

Podsumowanie

“Atlas” zapowiada się jako jeden z najciekawszych filmów akcji 2024 roku. Widowiskowe sceny, gwiazdorska obsada i intrygująca fabuła to niewątpliwe atuty tej produkcji.

Jennifer Lopez w roli twardej żołnierki walczącej z zbuntowanymi robotami to połączenie, które z pewnością przyciągnie przed ekrany wielu fanów kina akcji i science-fiction.

Choć do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, warto śledzić nowości na temat filmu i czekać na kolejne zwiastuny i informacje od twórców.

“Atlas” ma szansę stać się jednym z największych hitów 2024 roku i kolejnym sukcesem w karierze Jennifer Lopez.

Źródła:

  1. Atlas (2024) – Fabuła (https://przykładoweźródło1.pl)
  2. Obsada i twórcy filmu Atlas (2024) (https://przykładoweźródło2.pl)
  3. Zwiastun filmu Atlas (2024) (https://przykładoweźródło3.pl)
  4. Gdzie obejrzeć Atlas (2024)? (https://przykładoweźródło4.pl)
  5. Recenzje i opinie o filmie Atlas (2024) (https://przykładoweźródło5.pl)