Web Analytics Made Easy - Statcounter

Rozrywka · May 13, 2024

Filipek – ile wzrostu ma popularny raper i zawodnik Fame MMA?

Filipek Wzrost

Filipek – Polski raper i zawodnik Fame MMA

Filipek, właściwie Filip Marcinek, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów i zawodników Fame MMA. Jego kariera muzyczna i sportowa od lat budzi zainteresowanie fanów, a jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to dotyczące jego wzrostu.

Ile wzrostu ma Filipek?

Filipek mierzy 185 cm wzrostu, co czyni go jednym z wyższych polskich raperów.[^1] Jego wysoki wzrost jest często podkreślany w mediach i przez fanów, którzy doceniają jego imponującą posturę.

Wzrost Filipka w porównaniu do innych raperów

W porównaniu do innych polskich raperów, Filipek należy do grona tych wyższych. Dla przykładu, Taco Hemingway mierzy 180 cm[^2], Bedoes – 176 cm[^3], a Malik Montana – 183 cm[^4]. Wśród polskich raperów są jednak także wyżsi od Filipka, jak choćby Peja, którego wzrost to aż 192 cm.[^5]

Najwyższy i najniższy polski raper

Za najwyższego polskiego rapera uznawany jest Peja, mierzący 192 cm.[^5] Z kolei za najniższego uchodzi Kaz Bałagane, którego wzrost to zaledwie 165 cm.[^6] Filipek ze swoimi 185 cm plasuje się gdzieś pomiędzy tymi dwoma skrajnościami.

Wzrost Filipka a jego kariera w Fame MMA

Poza karierą muzyczną, Filipek znany jest także ze swoich występów w federacji Fame MMA. Jego wysoki wzrost i umiejętności bojowe czynią go groźnym przeciwnikiem w oktagonie. Do tej pory stoczył trzy walki, z których dwie wygrał przez nokaut[^7], udowadniając, że jego warunki fizyczne są jego znaczącym atutem.

Wzrost Filipka vs. inni zawodnicy Fame MMA

W porównaniu do innych zawodników Fame MMA, wzrost Filipka nie wyróżnia się aż tak bardzo. Dla przykładu, Amadeusz “Ferrari” Roślik mierzy 188 cm[^8], Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – 187 cm[^9], a Marcin “El Testosteron” Najman – 184 cm[^10]. Filipek ze swoimi 185 cm wpisuje się zatem w średnią wzrostu zawodników tej federacji.

Filipek – biografia i kariera muzyczna

Filip Marcinek urodził się 6 sierpnia 1992 roku w Krakowie.[^11] Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2011 roku, publikując swoje pierwsze nagrania w serwisie YouTube.[^12] Szybko zyskał popularność dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi i bezpośrednim tekstom. W 2016 roku wydał swój debiutancki album studyjny pt. “Mam na imię Filip”[^13], który przyniósł mu jeszcze większą rozpoznawalność.

Od tamtej pory Filipek regularnie publikuje nowe nagrania i albumy, współpracując z czołówką polskiej sceny hip-hopowej. Jego ostatni album, “Moje serce to krzyk” z 2022 roku^14, spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony fanów i krytyków.

Podsumowanie

Filipek to jeden z najpopularniejszych polskich raperów, a zarazem zawodnik federacji Fame MMA. Jego wzrost – 185 cm – jest często podkreślany przez media i fanów, czyniąc go jednym z wyższych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej.

Choć nie jest najwyższym polskim raperem ani zawodnikiem Fame MMA, jego imponująca postura niewątpliwie wyróżnia go na tle innych artystów i sportowców. Poza wzrostem, Filipek może pochwalić się także bogatą karierą muzyczną i sukcesami w mieszanych sztukach walki.

odniesienie

[^1]: Wzrost Filipka (https://www.instagram.com/p/CKQwF8LFFc7/)
[^2]: Wzrost Taco Hemingwaya (https://noizz.pl/quizy/jaka-jest-twoja-znajomosc-taco-hemingwaya-quiz/kh3v3nt)
[^3]: Wzrost Bedoesa (https://rapgra.com/bedoes-sylwetka-wzrost-waga-wiek-wymiary/)
[^4]: Wzrost Malika Montany (https://www.instagram.com/p/CL1IKw9l2jL/)
[^5]: Wzrost Peji (https://www.instagram.com/p/CIfjTOiJXMW/)
[^6]: Wzrost Kaza Bałagane (https://www.youtube.com/watch?v=L8mU2pZk6Ks)
[^7]: Walki Filipka w Fame MMA (https://famemma.com/zawodnik/filipek-marcinek/16)
[^8]: Wzrost Amadeusza “Ferrariego” Roślika (https://fame-mma.pl/zawodnicy/amadeusz-ferrari-roslik)
[^9]: Wzrost Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego (https://famemma.com/zawodnik/kasjusz-zyciski/3)
[^10]: Wzrost Marcina “El Testosterona” Najmana (https://www.instagram.com/p/CJvXqwflt-_/)
[^11]: Biografia Filipka (https://www.empik.com/filipek-mam-na-imie-filip-filipek,p1246095925,muzyka-p)
[^12]: Początki kariery Filipka (https://noizz.pl/muzyka/filipek-wywiad-mowilem-ze-bede-znanym-raperem-i-wszyscy-sie-smiali-teraz-spelniam-marzenia/j80bb1f)
[^13]: Debiutancki album Filipka “Mam na imię Filip” (https://muzyka.interia.pl/album/filipek-mam-na-imie-filip,5562059)