Julia Żugaj Wiek

Julia Żugaj – wiek, kariera i ciekawostki

Posted on
Julia Żugaj Wiek

Julia Żugaj to popularna polska influencerka, youtuberka i tiktokerka, która swoją karierę w mediach społecznościowych rozpoczęła w bardzo młodym wieku. Jej wiek od zawsze budził duże zainteresowanie fanów, a ona sama chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego i zawodowego.

Kiedy urodziła się Julia Żugaj?

Julia Żugaj urodziła się 13 maja 2003 roku w Krakowie[1]. Oznacza to, że w 2023 roku skończyła 20 lat. Jej znak zodiaku to byk, co według astrologii oznacza, że jest osobą pracowitą, wytrwałą i zdeterminowaną w dążeniu do celu[2].

Ile lat ma Julia Żugaj?

Obecnie (stan na 2023 rok) Julia Żugaj ma 20 lat. Mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie wiele sukcesów i osiągnięć. Jej kariera w mediach społecznościowych rozwija się w zawrotnym tempie, a liczba fanów stale rośnie.

Julia Żugaj – data urodzenia i miejsce

Jak już wspomniano, Julia Żugaj urodziła się 13 maja 2003 roku w Krakowie. Miasto to odegrało ważną rolę w jej życiu, ponieważ to właśnie tam stawiała pierwsze kroki w świecie mediów społecznościowych i rozwijała swoje pasje[3].

Urodziny Julii Żugaj

Julia Żugaj obchodzi swoje urodziny 13 maja. Co roku, w tym dniu otrzymuje mnóstwo życzeń i prezentów od fanów z całej Polski. Sama chętnie dzieli się z nimi relacjami z imprez urodzinowych i planami na kolejny rok życia[4].

Znak zodiaku Julii Żugaj

Jako osoba urodzona 13 maja, Julia Żugaj jest spod znaku byka. Według astrologii, osoby spod tego znaku cechuje pracowitość, wytrwałość i upór w dążeniu do celu. Te cechy niewątpliwie pomogły Julii osiągnąć sukces w tak młodym wieku[2].

Julia Żugaj – wiek i wzrost

Julia Żugaj ma 164 cm wzrostu, co jak na swój wiek jest dość przeciętnym wynikiem[5]. Jednak nie przeszkadza jej to w rozwijaniu swoich pasji i realizowaniu marzeń. Wręcz przeciwnie, udowadnia, że wzrost nie ma znaczenia, jeśli ma się talent i determinację.

Julia Żugaj – wiek i kariera

Kariera Julii Żugaj w mediach społecznościowych rozpoczęła się, gdy miała zaledwie 12 lat. To wtedy założyła swój pierwszy kanał na YouTubie, na którym zaczęła publikować filmy o tematyce beauty i lifestyle[6]. Szybko zyskała popularność i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych influencerek w Polsce.

Jakie miała Julia Żugaj osiągnięcia w wieku [wiek]?

 • W wieku 14 lat Julia Żugaj osiągnęła próg 100 tysięcy subskrybentów na swoim kanale na YouTubie[7].
 • W wieku 16 lat została ambasadorką marki kosmetycznej Inglot[8].
 • W wieku 18 lat zdobyła nagrodę w kategorii “Debiut roku” na gali Hashtagi Roku 2021[9].
 • W wieku 20 lat ma na swoim koncie współprace z takimi markami jak Coca-Cola, McDonald’s, Samsung czy Rossmann[10].

Jak zmieniała się Julia Żugaj z wiekiem?

Julia Żugaj przeszła ogromną przemianę od czasu, gdy jako 12-latka zaczynała swoją przygodę z mediami społecznościowymi. Z nieśmiałej dziewczynki, nagrywającej filmy w swoim pokoju, stała się pewną siebie młodą kobietą, która nie boi się podejmować nowych wyzwań i realizować swoich marzeń[11]. Jej styl ewoluował, a ona sama coraz chętniej dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami na temat życia i rozwoju osobistego.

Ciekawostki o wieku Julii Żugaj

 • Julia Żugaj jest jedną z najmłodszych polskich influencerek, które osiągnęły tak duży sukces.
 • Mimo młodego wieku, Julia jest bardzo dojrzała i odpowiedzialna. Dba o to, by dawać dobry przykład swoim fanom i nie promować niewłaściwych zachowań[12].
 • Julia nie ukończył jeszcze studiów, ale nie przeszkadza jej to w rozwijaniu kariery. Jak sama mówi, na naukę zawsze przyjdzie czas, a teraz chce skupić się na swoich pasjach[13].

Porównanie wieku Julii Żugaj z innymi influencerami

Julia Żugaj jest jedną z najmłodszych topowych influencerek w Polsce. Dla porównania, popularna youtuberka Rezi dopiero w wieku 23 lat osiągnęła popularność na miarę Julii[14]. Z kolei Karolinę Pisarek, zwyciężczynie Top Model, dzielą od Julii 4 lata[15]. Warto też wspomnieć o Annie Lewandowskiej, która swoje imperium biznesowe zaczęła budować, mając około 25 lat[16], a więc 5 lat więcej, niż ma obecnie Julia.

Podsumowanie

Julia Żugaj to niewątpliwie fenomen polskiego internetu. Swoją pracowitością, wytrwałością i talentem udowodniła, że wiek to tylko liczba, a marzenia nie mają ograniczeń. Mimo młodego wieku, osiągnęła już wiele sukcesów i z pewnością na tym nie poprzestanie. Jej historia jest inspiracją dla wielu młodych ludzi, którzy dopiero szukają swojej drogi w życiu. Julia pokazuje, że warto wierzyć w siebie i ciężko pracować na swoje marzenia, a sukces prędzej czy później przyjdzie.

Źródła:

 1. https://www.instagram.com/p/COsZx8Jre0p/
 2. https://www.elle.pl/horoskop/byk
 3. https://www.youtube.com/watch?v=xQV3lgd_fJY
 4. https://jastrzabpost.pl/newsy/julia-zugaj-pokazala-prezenty-urodzinowe-od-fanow_840950.html
 5. https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,26920735,julia-zugaj-zdradza-jak-wyglada-i-ile-wazy-fani-oniemieli.html
 6. https://www.forbes.pl/pierwszy-milion/julia-zugaj-najmlodsza-milionerka-w-polsce-zarabia-na-tiktoku/ch25ssw
 7. https://natemat.pl/333413,kim-jest-julia-zugaj-youtuberka-i-influencerka-zdobyla-100-tys-subskrypcji
 8. https://influencermarketinghub.pl/julia-zugaj-ambasadorka-marki-inglot/
 9. https://mmlublin.pl/tiktok/znamy-zwyciezcow-gali-hashtagi-roku-2021/ar/c15-15673323
 10. https://businessinsider.com.pl/media/marketing/julia-zugaj-lista-marek-z-ktorymi-wspolpracuje/0n0r6h2
 11. https://noizz.pl/lifestyle/julia-zugaj-jak-zmienila-sie-przez-8-lat/m85zxd4
 12. https://marketerplus.pl/teksty/wywiady/julia-zugaj-nie-chce-byc-tylko-influencerka-wywiad/
 13. https://jastrzabpost.pl/newsy/julia-zugaj-o-swoim-wyksztalceniu-ostro-skomentowala_919043.html
 14. https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2022/02/11/rezis-wiek-wikipedia-ile-lat-ma-rezis
 15. https://gwiazdy.wp.pl/karolina-pisarek-w-mlodosci-miala-problemy-z-akceptacja-siebie-dzis-zachwyca-6616621468612192a
 16. https://businessinsider.com.pl/firma/strategie/anna-lewandowska-historia-trenerki-i-bizneswoman/7kgf3sd