Sandra Kubicka Były Narzeczony

Sandra Kubicka: Od medialnych związków do szczęśliwej rodziny

Posted on

Piękna, ambitna i tajemnicza – tak w skrócie można opisać Sandrę Kubicką, polską modelkę, która od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Poza sukcesami zawodowymi, media nieustannie rozpisują się o jej życiu uczuciowym.

Przez lata Sandrze Kubickiej przypisywano romanse z wieloma znanymi osobistościami. Choć obecnie szczęśliwie u boku męża tworzy rodzinę, przeszłość uczucnościowa modelki nadal wzbudza ciekawość. Przyjrzyjmy się bliżej związkom Sandry Kubickiej, które zapisały się na kartach show-biznesu.

Głośny romans z Kubą Wojewódzkim

Najbardziej medialnym związkiem Sandry Kubickiej była niewątpliwie relacja z Kubą Wojewódzkim. Kontrowersyjny dziennikarz i showman znany jest z licznych romansów z pięknymi kobietami. Kiedy w 2013 roku media obiegły zdjęcia Sandry Kubickiej u boku Wojewódzkiego, natychmiast wybuchła sensacja. Różnica wieku pary – 28 lat – oraz zupełnie różne światy, z których pochodzili, sprawiły, że związek ten od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie.

Choć nigdy oficjalnie nie potwierdzili zaręczyn, w prasie pojawiły się zdjęcia Sandry z pierścionkiem na “tym” palcu. Niestety, związek ten nie przetrwał próby czasu. Po kilku miesiącach intensywnej obserwacji przez paparazzi i medialnych spekulacji na temat przyczyn rozpadu, para rozstała się.

Tajemnice rozstania

Ani Sandra Kubicka, ani Kuba Wojewódzki nigdy nie wypowiedzieli się otwarcie o powodach zakończenia relacji. W wywiadach modelka wspominała jedynie o tym, że związek był “intensywny” i wymagał od obojga partnerów wiele poświęceń. Media spekulowały o różnicy wieku, natłoku pracy, a także o niezgodności charakterów.

Kaio Alves Goncalves – Piłkarska miłość

Zanim związek z Kubą Wojewódzkim trafił na pierwsze strony gazet, Sandra Kubicka spotykała się z Kaio Alves Goncalvesem, brazylijskim piłkarzem. Ich relacja trwała kilka lat i choć z dala od blasku fleszy, to jednak wzbudzała zainteresowanie mediów śledzących życie uczuciowe modelki.

Para poznała się w 2014 roku, a ich związek wiązał się z częstymi podróżami i mieszkaniem na dwa domy – w Polsce i Brazylii. Mimo początkowego entuzjazmu, związek Sandry i Kaio ostatecznie rozpadł się w 2018 roku.

Poszukiwanie szczęścia

Po rozstaniu z Kaio Alvesem w życiu Sandry Kubickiej nastąpił etap poszukiwania prawdziwej miłości. Modelka chroniła wówczas swoją prywatność i niechętnie dzieliła się szczegółami życia uczuciowego z mediami.

Baron – Miłość od pierwszego wejrzenia

W 2018 roku los zetknął Sandrę Kubicką z Baronem, polskim muzykiem. Jak się okazuje, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Para szybko nawiązała nić porozumienia i już po kilku miesiącach znajomości się zaręczyła. Ślub odbył się w 2019 roku w słonecznej Portugalii.

Obecnie Sandra Kubicka i Baron tworzą szczęśliwe małżeństwo. Doczekali się dwójki dzieci i chętnie chwalą się swoją rodziną w mediach społecznościowych. Modelka, choć nadal aktywna zawodowo, skupia się przede wszystkim na życiu rodzinnym.

Od medialnych romansów do spełnienia

Sandra Kubicka przeszła długą drogę, jeśli chodzi o związki. Od medialnych relacji z osobami z pierwszych stron gazet, po ciche poszukiwanie miłości, aż do znalezienia szczęścia u boku męża.

Choć przeszłość uczucnościowa modelki nadal wzbudza ciekawość mediów, to obecnie Sandra Kubicka koncentruje się na roli żony i matki. Patrząc na zdjęcia promienistej Sandry w towarzystwie rodziny, można śmiało powiedzieć, że w końcu odnalazła spełnienie.